DNA Program

to skuteczne zabezpieczenie Twojego mienia przed kradzieżą, podmianą czy podróbką

Global

outlook on international business issues

Helping

with any of your DNA business needs

DNA PROGRAM MIENIE

Cena detaliczna od 1 września 2017 – 1800 zł netto + VAT

Zestaw aplikowany metodą ręczną lub natryskową zawierający  do 30 000 mikrocząsteczek wystarczy do zabezpieczenia ok. 100 najbardziej wartościowych mebli, komputerów, antyków, maszyn, urządzeń, narzędzi, rusztowań etc.

DNA Program /mienie/ to nowoczesna technologia zabezpieczenia majątku poprzez zabezpieczenie jego elementów wieloma mikrocząsteczkami z indywidualnym i niepowtarzalnym numerem lub innym opisem łatwo identyfikującym właściciela tworzącym w ten sposób swoisty ‘kod genetyczny’ każdego zabezpieczonego przedmiotu.

Dlatego też technologia DNA Program /mienie/ skutkuje nie tylko daleko idącą prewencją, ale także sprawia, że mienie tak zabezpieczone jest zawsze identyfikowalne ponieważ całkowite usunięcie mikrocząsteczek DNA jest ekstremalnie czasochłonne i nieopłacalne a tym samym mienie jest nieatrakcyjne dla przestępcy.

Tak zabezpieczone domy, firmy, place budów, miejskie systemy wodno kanalizacyjne, tabory infrastruktury kolejowe, sieci trakcji energetycznych, mienie sakralne, zabytki w gminie, sprzęt rolniczy czy stany magazynowe są znacznie mniej narażone na kradzieże, nieautoryzowane podmiany czy inne patologie, które nie tylko destabilizują terminy wykonywanych kontraktów czy bezpośrednio narażają nas wszystkich na wyższy poziom ryzyka ale także są przyczyną czasami niepowetowanych strat finansowych jak i wyższych stawek ubezpieczeniowych. Dotychczas ułomne i często proste usunięcie przez złodziei czy paserów fabrycznych cech identyfikacyjnych (o ile takowe w ogóle istniały) sprawiało że czuli się oni całkowicie bezkarni dokonując kradzieży a udowodnienie im zarzutów było bardzo trudne o ile w ogóle możliwe.

Korzyści wynikające z zabezpieczenia mienia technologią DNA Program /mienie/:

  • przedmioty z DNA Program /mienie/ nie mają dla złodzieja i pasera żadnej wartości więc są niepożądane
  • zwiększa szansę odnalezienia mienia przez Policję poprzez łatwą identyfikację
  • statystyki udowadniają ponad 90% obniżenie wszelkich wcześniejszych patologii
  • niezawodność, bezawaryjność oraz brak fałszywych alarmów
  • łatwa i szybka instalacja
  • brak ingerencji w systemy komputerowe
  • brak opłat abonamentowych
  • 20-letnia trwałość i skuteczność /określona przez instytut THATCHAM UK/
  • istnieje możliwość personalizacji mikrocząsteczek zabezpieczających swoje mienie poprze naniesienie indywidualnego kodu jak np. nazwisko, adres, nr PESEL czy nr NIP etc. na mikrocząsteczki właściciela za dopłatą wynoszącą 100 zł netto. Personalizowane mikrocząsteczki będą dostarczone w ciągu 10 dni roboczych od daty zamówienia.