Na całym świecie jachty, łodzie, żaglówki, katamarany, motorówki, skutery wodne, a nawet rowery wodne i kajaki są bardzo popularne. Jednostki wodne dostarczają mnóstwo zabawy i przyjemności ich właścicielom oraz użytkownikom, jednak ich zakup jest dość kosztowny, a same w sobie mają bardzo mało lub w ogóle nie posiadają cech identyfikacyjnych.

Właśnie dlatego stały się bezkarnym, łatwym, ale zarazem bardzo cennym łupem dla złodziei, co powoduje ich częste kradzieże.

W USA, Australii, Wielkiej Brytanii, Skandynawii, Belgii, Holandii czy Niemczech właściciele tego typu drogocennych sprzętów nadają im unikatowe, niepowtarzalne, niemożliwe do usunięcia, dyskretne cechy indywidualne w postaci wielotysięcznej rzeszy mikrocząsteczek tworzących swoisty kod DNA swoich jednostek.

Jednostki, które są skutecznie zabezpieczone oraz posiadają w widocznym miejscu informację o DNA Program Marine, złodzieje omijają dalekim łukiem, bowiem doskonale zdają sobie sprawę z tego, że podobnie jak z autami zabezpieczonymi w ten sam sposób, kradzież zabezpieczonych jednostek wodnych będzie bardzo ryzykowna nawet po długim czasie, co znacznie zwiększy nieuchronność kary.

Zabezpiecz silnik swojej jednostki już za 499 zł netto
albo pójdź o krok dalej i…
zabezpiecz całą swoją jednostkę już za 1800 zł netto

Skontakuj sie z naszym działem sprzedaży DNA Program Marine

TOM-CAR (TOMCARBOATS)
Email: biuro@tomcarboats.pl
Tel +48 606 987 338