Zwiększająca się liczba kradzieży sprawia, że przywiązujemy coraz większą wagę do ochrony swojego mienia. Producenci alarmów oraz systemów zabezpieczających auta oraz domy prześcigają się w tworzeniu skomplikowanych technologii. Które z nich są najbardziej efektywne? Przeczytaj i odkryj zalety DNA Program.

Technologia DNA Program – na czym polega?

Innowacyjna formuła DNA Program pozwala skutecznie chronić mienie ruchome oraz nieruchome. Główne założenia tego nowoczesnego systemu uwzględniają wykorzystanie mikrocząsteczek, które mogą być precyzyjnie nanoszone na poszczególne części przedmiotów lub pojazdów. Każda mikrocząsteczka zawiera unikatowy kod, składający się z 21 znaków alfanumerycznych. Dzięki niemu możliwe jest dokładne opisanie danych właściciela przedmiotu, takich jak numer VIN pojazdu, pesel użytkownika lub adres jego zamieszkania. Do odczytania zaszyfrowanych informacji wystarczy lupa z 40-krotnym powiększeniem. Zabezpieczenie mienia za pomocą tego rodzaju komponentów to gwarancja niezwykle trwałej i skutecznej ochrony. Produkt charakteryzuje się bowiem wysoką odpornością na działanie olejów czy kwasów, a także nie ulega korozji. Specjaliści DNA Program przygotowali dla swoich klientów aż trzy metody nanoszenia inteligentnych mikrocząsteczek. Należą do nich aplikacja ręczna – idealna w czasie zabezpieczania trudno dostępnych powierzchni, metoda natryskowa w sprayu, świetnie sprawdzająca się do równomiernego rozprowadzania cząsteczek oraz cechująca się podobnymi zasadami stosowania metoda natryskowa w aerozolu.

Skuteczne zabezpieczenie mienia i samochodu

W wyniku praktycznych rozwiązań DNA Program istnieje możliwość efektywnego zabezpieczenia aut przed kradzieżą. Naniesione na wybrane elementy oraz podzespoły samochodu mikrocząsteczki znacznie zwiększają szansę odnalezienia pojazdu przez policję. Dodatkowo, system ten nie będzie wywoływał fałszywych alarmów ani ingerował w wewnętrzne oprogramowanie komputerowe auta. Technologię DNA Program można również zastosować do zapewniania ochrony wartościowych przedmiotów, na przykład sprzętu elektronicznego, antyków czy maszyn. Metoda wykorzystująca niepowtarzalne mikrocząsteczki pozwoli także uniknąć ryzyka poniesienia strat finansowych, wynikających z konieczności opłacania wyższych składek ubezpieczeniowych za ochronę nieruchomości.

DNA Program – dlaczego warto?

Przeprowadzone badania statystyczne przekonują, że korzystanie z usług DNA Program jest w stanie zmniejszyć szansę ewentualnej kradzieży o aż 90%. Spośród licznych zalet prezentowanego systemu warto przywołać również łatwość i szybkość instalacji, bezawaryjność oraz 20-letnią trwałość naniesionych mikrocząsteczek. Ważną kwestię stanowi ponadto brak jakichkolwiek opłat abonamentowych, czy konieczności demontażu wyposażenia auta podczas instalowania programu. Co równie istotne, niepowtarzalny kod identyfikacyjny nie wywołuje agresji u złodzieja, dzięki czemu właściciel mienia może uniknąć groźnego w skutkach napadu przestępców.

Stworzona z myślą o najlepszej ochronie dóbr materialny technologia DNA Program cieszy się coraz większą popularnością nie tylko w Polsce, lecz także na całym świecie. Daje ona bowiem szansę efektywnego zwiększenia bezpieczeństwa i zmniejszenia ryzyka utraty wartościowego mienia. Jeśli poszukujesz systemu, który będzie skutecznie chronił twój samochód lub nieruchomość przed kradzieżą, koniecznie zdecyduj się na ofertę wykorzystującą innowacyjne metody nanoszenia mikrocząsteczek.

Facebook

*/?>
Zamów teraz